You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Працюємо щодня 11:00-02:00
Телефон для замовлень 063 748 11 55
ДОСТАВКА
  • У кошику порожньо!

Мова
Роли та Суші
Основні інгрідієнти: авокадо, лосось, манго, рис "Нішікі", норі.Рол Лотас є фірмовим ролом нашої кухні і вражає своїм ніжним смаком. Ми досягли цього завдяки неймовірного смаку Лосося в поєднанні з Авокадо і Манго. Додат..
Вага: 260 грам
220 грн.
Основні інгрідієнти: лосось, огірок, вершковий сир "Філадельфія", рис "Нішікі", норі.Класична рецептура найпопулярнішого ролу в світі - Філадельфія з Лососем. Сир Філадельфія та хрумкий огірок вкритий ніжним Лососем.&nbs..
Вага: 250 грам
155 грн.
Основні інгрідієнти: лосось, огірок, вершковий сир "Філадельфія", ікра тобіко.Уромакі з Лососем це є неймовірне поєднання Лосося, сиру Філадельфія і огірка. Додатково прикрашено ікрою Масаго.Цей рол складається з восьми..
Вага: 210 грам
99 грн.
Основні інгрідієнти: лосось смажений, вершковий плавлений сир, огірок, помідор, рис "Нішікі", норі.Неймовірне поєднання овочів, вершкового сиру і смачного смаженого лосося.  Усе це прикрашено золотистою стружкою коп..
Вага: 210 грам
115 грн.
Основні інгрідієнти: авокадо, тигрова креветка, соус, рис "Нішікі", норі.Рол Каліфорнія з креветкою є яскравим прикладом класичних американських ролів. Креветка, авокадо і ікра масаго є смачним поєднанням перевірени..
Вага: 220 грам
125 грн.
Основні інгрідієнти: огірок, тигрова креветка, соус, рис "Нішікі", норі.Незабутній смак Креветки тигрової, огірку і соусу унагі в ролі. Додатково присипано чорно-білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До..
Вага: 205 грам
130 грн.
Основні інгрідієнти: авокадо, лосось, омлет томаго, рис "Нішікі", норі.Рол Каліфорнія з лососем є яскравим прикладом класичних американських ролів. Лосось, японський омлет тамаго, авокадо і чорна ікра Тобіко  є..
Вага: 205 грам
100 грн.
Основні інгрідієнти: авокадо, копчений лосось, сир "Філадельфія", рис "Нішікі", норі.Багате поєднання найкращих інгредієнтів створюють неповторний рецепт Філадельфії з копченим лососем. В нього входять свіжий авокадо, си..
Вага: 260 грам
180 грн.
Основні інгрідієнти: огірок, лосось, чука, рис "Нішікі", норі.Рол Хіяші є прекрасним прикладом поєднання салату Чука з Лососем, Болгарським перцем і огірком. Присипано чорним кунжутом. Цей рол складається з восьми ..
Вага: 205 грам
95 грн.
Основні інгрідієнти: огірок, морський окунь, рис "Нішікі", норі.Прекрасне поєднання свіжого Окуня, огірка і майонезу в ролі. Додатково присипано білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається п..
Вага: 175 грам
60 грн.
Основні інгрідієнти: угорь, авокадо, сир "Філадельфія", тигрова креветка, рис "Нішікі", норі.Для того щоб спробувати ідеал не потрібно багато. Чорний Дракон включає в себе найсмачніші інгредієнти: Тигрова Креветка, Авока..
Вага: 250 грам
195 грн.
Основні інгрідієнти: копчена курка, помідор, рис "Нішікі", норі.Прекрасне поєднання Копченої курки, помідору і майонезу в ролі. Додатково присипано чорно-білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу дод..
Вага: 190 грам
55 грн.
Основні інгрідієнти: лосось, сир "Філадельфія", ікра "Тобіко", огірок, рис "Нішікі", норі.Тепер у вас є можливість спробувати усіма улюблену Філадельфія з Ікрою Тобіко. Ікра Тобіко додає неймовірну соковитість і хрумку..
Вага: 255 грам
185 грн.
Основні інгрідієнти: угорь, авокадо, сир "Філадельфія", рис "Нішікі", норі.Класична рецептура найсмачнішого ролу в світі. Сир Філадельфія та свіже Авокадо вкритий золотистим Вугрем. Цей рол складається з восьми шма..
Вага: 240 грам
185 грн.
Основні інгрідієнти: вугор, авокадо, огірок, сир "Філадельфія", соус унагі, рис "Нішікі", норі.Відомий в усьому світі Зелений Дракон вразить вас своїм вишуканим смаком. Поєднання свіжого авокадо і огірка зливається з виш..
Вага: 245 грам
170 грн.
Основні інгрідієнти: сніжний краб, огірок, рис "Нішікі", норі.Тільки цей рол поєднює смак Крабу, огірка та соусу. Додатково присипано білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гостр..
Вага: 205 грам
70 грн.
Основні інгрідієнти: вугор, сир "Філадельфія", огірок, рис "Нішікі", норі.Уромакі з Вугром це є неймовірне поєднання Вугра, сиру Філадельфія і огірка. Додатково прикрашено ікрою Масаго.Цей рол складається з восьми шмато..
Вага: 210 грам
135 грн.
Основні інгрідієнти: авокадо, лосось, тигрова креветка", рис "Нішікі", норі.Рол Мангеттен це єдиний рол в якому поєднується Лосось, Авокадо і Креветка Тигрова. Ця смачна комбінація доповнюється Унагі соусом і білим кунжу..
Вага: 225 грам
190 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, тигрова креветка, смажений лосось, сир плавлений, спайс майонез, чорний кунжут. Рол тигровий – полосатий, як справжній тигр. А ще в ньому є тигрова креветка. І завдяки спайс майонезу, ро..
Вага: 260 грам
195 грн.
Основні інгрідієнти:  лосось, огірок, рис "Нішікі", норі.Дуже смачний рол із свіжого Лосося, огірка з фірмовим соусом. Додатково присипано білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається по..
Вага: 205 грам
99 грн.
Основні інгрідієнти: авокадо, смажений лосось, сир "Фєта", огірок, рис "Нішікі", норі.Яскраво-зелений рол, який кидається в очі. Смажений лосось у поєднанні з сиром Фєта і авокадо, дбайливо огорнутий у свіжий, хрумкий ог..
Вага: 250 грам
125 грн.
Основні інгрідієнти: авокадо, рис "Нішікі", норі.Авокадо і тільки Авокадо. Спробуйте чистий горіховий смак Авокадо загорнутого в рол. Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васабі..
Вага: 165 грам
75 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, тунець, авокадо, васабі майо, масаго, кунжут.  Рол Тунакун є фірмовим ролом нашої кухні і вражає своїм ніжним смаком і слабкою гостринкою.  Ми досягли цього завдяки неймовірного ..
Вага: 250 грам
200 грн.
Основні інгрідієнти:  авокадо, смажений арахіс, мед, рис "Нішікі", норі.Найсмачніше поєднання Авокадо, Меду і Арахісу.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васабі, пікантного імб..
Вага: 190 грам
80 грн.
Основні інгрідієнти: сніжний краб, огірок, авокадо, ікра масаго, рис "Нішікі", норі.Рол Каліфорнія краб є яскравим прикладом класичних американських ролів. Краб, огірок, авокадо і ікра масаго є смачним поєднанням перевір..
Вага: 230 грам
105 грн.
Неймовірне поєднання овочів, вершкового сиру і ніжного філе морського окуня.  Усе це прикрашено золотистою стружкою копченого тунця.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васабі, п..
Вага: 205 грам
115 грн.
Основні інгрідієнти: сир "Філадельфія", копчений лосось, стружка тунця, рис "Нішікі", норі.Неймовірне поєднання овочів, вершкового сиру і смачного копченого лосося.  Усе це прикрашено золотистою стружкою копченого т..
Вага: 195 грам
125 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, тигрова креветка, огірок, унагі соус, чорно-білий кунжут Неймовірне поєднання овочів, вершкового сиру і тигрової креветки.  Усе це прикрашено золотистою стружкою копченого тунця.Це..
Вага: 200 грам
130 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, помідор.  Рол, що замінить салат перед основним ролом. Тут все дуже просто, як помідор. Свіжий, червоний, соковитий. Прямо хочеться додати до нього майонезу або чогось кисленького...
Вага: 120 грам
35 грн.
Макі роли є класичними ролами японської кухні і характерні своїми маленькими розмірами. Але розмір - не головне і в ньому можна отримати справжню насолоду від головного інгредієнта. Цей рол складається з восьми шма..
Вага: 120 грам
39 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, авокадо. Макі роли є класичними ролами японської кухні і характерні своїми маленькими розмірами. Але розмір - не головне і в ньому можна отримати справжню насолоду від головного інгредієнт..
Вага: 120 грам
50 грн.
Основні інгрідієнти: норі, рис, сир, філадельфія, огірок, болгарський перець, чука, майонез, кунжут. Насправді великий, свіжий, овочевий рол загорнутий у великий норі. Включає в себе огірок, Болгарський перець, сир Філад..
Вага: 250 грам
85 грн.
Основні інгрідієнти: Краб, Омлет та Огірок. Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васабі, пікантного імбірю та соусу на Ваш вибір. Замовлення буде укомплектоване бамбуковим..
Вага: 255 грам
95 грн.
Основні інгрідієнти: смажене Куряче філе, Омлет, Корейська морква та Огірок.  Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васабі, пікантного імбірю та соусу на Ваш вибір. Замовле..
Вага: 280 грам
95 грн.
Основні інгрідієнти: норі, рис, омлет, смажений лосось, айсберг, огірок Цікаве поєднання омлету з жареним лососем буде доречним у будь-яку частину дня. А огірок і салат айсберг додають свіжість цьому ролу. Замовивши Кі..
Вага: 260 грам
115 грн.
Основні інгрідієнти: норі, рис, копчена курка, помідор, огірок, майонез. кунжут.  Цей рол ви можете отримати в подарунок якщо зробите замовлення від 350 грн або можете просто замовити його тут. Цей рол складається..
Вага: 195 грам
80 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, курка смажена, сир плавлений, помідор, кунжут.  Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васабі, пікантного імбірю та соусу на Ваш вибір. Замовленн..
Вага: 185 грам
80 грн.
Основні інгрідієнти: вугор, авокадо, кунжут білий, рис "Нішікі", норі.Смачне поєднання Вугра і авокадо в ролі. Додатково присипано білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого..
Вага: 180 грам
115 грн.
Основні інгрідієнти: рис, норі, тамаго, помідор, майонез.  Смачний омлет Тамаго з майонезом і помідором вкритий смаженим білим кунжутом.Цей рол складається з восьми шматочків. До ролу додається порція гострого васа..
Вага: 190 грам
50 грн.
Гарячий рол Сано поєднує в собі Моцареллу, Смажений лосось, Огірок і Майонез. Цей рол складається з десяти шматочків. До ролу додається порція гострого васабі, пікантного імбиру та соусу на Ваш вибір. Замовлення буд..
Вага: 250 грам
145 грн.
Основні інгрідієнти: норі, рис, лосось, крабова паличка, сир філадельфія, огірок, спайс майонез.  Токіо Темпура це дуже смачний рол. В ньому поєднується Лосось і Краб, смак яких вдосконалюється за допомогою Спайс Ма..
Вага: 240 грам
120 грн.
Основні інгрідієнти:  норі, рис, тигрова креветка, сир плавлений, огірок, спайс майонез, темпура.  Цей рол заслуговує вашої уваги! Незабутні смакові якості Фурай Темпури змусять вас захотіти ще, ще і ще більше ..
Вага: 260 грам
135 грн.
Показано з 1 по 42 із 42 (всього 1 сторінок)

Роли та Суші

Створи свій ексклюзивний рецепт суші від 50 грн. Замовити
Не знайшли в нашому меню Фантазуй Перейти в конструктор суші

Простий і смачний спосіб замовити їжу у Львові

А що, якби смачна, корисна і свіжа їжа була доступна в вашому місті за невеликі гроші, та ще й з блискавичною доставкою?

Раді представити Вам сервіс RockEAT Street Food Studio! Ми із задоволенням нагодуємо Вас і Ваших друзів, доставимо обід на роботу, а вечерю додому, допоможемо підготувати вечірку або побачення, візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з кулінарією. Виключно свіжі продукти ми трансформуємо в ароматні, ситні і швидкі сніданки, обіди та вечері. Це рішення набридливих питань: Що приготувати? Що купити на вечерю? І де взяти на все це час?

Rockeat: смачна їжа з доставкою в офіс або додому

Наші клієнти (а особливо - постійні) отримують величезну кількість вигод і переваг. По-перше, це смачна професійно приготована їжа. Ми дбаємо про здоров'я своїх покупців, тому в приготуванні страв ми використовуємо тільки найсвіжіші продукти.

По-друге, ми працюємо чесно, і фотографія, яку Ви бачите на сайті, повністю відповідає реальному вигляду страви.

Третя перевага - професіоналізм у всьому: ми запросили майстрів-сушистів, залучили досвідчених кухарів і харчових технологів.

Наші кухонні приміщення обладнані сучасною технікою, кожне блюдо готується по вивіреному рецепту, а меню постійно поповнюється новими цікавими стравами.

Ми ретельно ставимося до відбору постачальників усіх продуктів, які використовуємо в приготуванні страв. Всі продукти мають відповідні сертифікати якості та відповідності.

Крім цього, ми пропонуємо своїм покупцям стати учасниками бонусної програми, накопичувати бали і отримувати додаткові знижки. Ми періодично проводимо акції, беручи участь в яких можна зробити покупку ще більш вигідною.

Вдома, в гостях, на роботі, навіть на прогулянці - наші кур'єри швидко доставлять Ваше замовлення в будь-яку точку Львова: доставка їжі відбувається в середньому протягом 39 хвилин з момент замовлення, тому Вам не доведеться довго чекати Ваше замовлення, де б Ви не знаходилися.

Замовляйте смачну їжу на Rockeat.com.ua!
  • Кращі рецепти зі свіжих високоякісних продуктів;
  • Безкоштовна доставка і ввічливі кур'єри;
  • Професійна команда;
  • Вигідні акції і бонусна система;
  • Зручне й легке оформлення замовлення на сайті;
  • Кожна страва приготована з любов'ю!

Зручна доставка їжі у Львові - rockeat.com.ua кращий сервіс в місті

Навіть якщо Ви вперше робите замовлення через Інтернет, це буде не складно для Вас. Замовити їжу додому у Львові на нашому сайті просто, оскільки всі дії інтуїтивно зрозумілі: все, що Вам потрібно зробити - це додати вподобане блюдо до кошика, обрати кількість, при необхідності - вказати додаткові характеристики і відправити нам замовлення.

Протягом короткого проміжку часу наші менеджери оброблять Ваше замовлення і зателефонують, щоб уточнити деякі деталі і підтвердити його.

Якщо робота з кошиком замовлень викликає у Вас будь-які труднощі, Ви можете зателефонувати нам за безкоштовним номером 063 748 11 55 і залишити своє замовлення менеджеру.

Виникли питання або складності? Телефонуйте! Ввічливі і доброзичливі менеджери із задоволенням допоможуть Вам, при необхідності - дадуть рекомендації, допоможуть підібрати страви відповідно до Ваших смакових уподобань.

З нами зручно! Ви можете оплатити своє замовлення будь-яким зручним для Вас способом. І крім традиційного готівкового і безготівкового розрахунку, ми працюємо з криптовалютами, тому ми завжди готові йти назустріч і пропонувати кожному клієнту найкращі умови для оформлення та оплати і доставки замовлень.

Ми передзвонимо вам
Відправити